Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Framery
Framery
Vstupte do budky, která navždy změní váš pohled na telefonování v kanceláři. Představujeme Framery - mistry akustických řešení. Přečtěte si více zde.
Framery O
Framery O vám zajistí ničím nerušené telefonní hovory uprostřed živého open space.
Prohlédnout na webu
Framery Q
Druhý model - Framery Q naopak využijete pro menší skupinové porady nebo brainstormingy, aniž byste rušili ostatní kolegy v kanceláři.
Detail produktu
Konfigurátor
Díky jednoduchému konfigurátoru si můžete sami navrhnout nejen barevné provedení obou modelů Framery, ale také zvolit různé příslušenství.
Konfigurovat
Přijďte vyzkoušet
Přímo v našem showroomu se můžete posadit do větší varianty Framery. Budete překvapeni, jak pohodlné jednání v ní je.
Prohlédnout showroom

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]