Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Enea
Novinky z veletrhu
ORGATEC 2018
Enea, jedna ze španělských značek v našem portfoliu, prezentovala na tradičním nábytkářském veletrhu v Kolíně nad Rýnem řadu novinek. Prohlédněte si je.
Caddy
Minimalistické nástěnné háčky, nebo klasický, solitérní věšák? Caddy umí obojí. Navíc se vyrábí až ve 12 barevných variantách, vybere si tak opravdu každý.
Chci vědět více
Ema 4L
Stohovatelná židle se čtyřmi nohami je ideálním řešením například pro konferenční sezení. Obzvlášť, když ji aktuálně můžete mít i s područkami.
Chci vědět více
Kaiak
Úplně nová kolekce je založená na ohýbaném dubovém dřevě a kvalitním čalounění. Svým komfortem najde využití jak v domácnostech, tak v kancelářích.
Chci vědět více
LTS System
Jednací či konferenční stůl, který se nabízí hned ve 3 výškách (Low, MediumHigh), umožňuje celou škálu prostorového uspořádání – od jednoduchých řešení až po ty nejkomplexnější.
Chci vědět více
Puck
Hravý taburet přichází nově s druhou, nižší variantou. Stejně jako větší sourozenec je založen na hliníkové konstrukci a můžete jej mít jak na kolečkách, tak bez nich.
Chci vědět více
Street
První židle, kterou kdy Enea navrhla primárně do exteriéru. Ocelová konstrukce splňuje nároky na funkčnost i odolnost, zároveň však zaujme jemným, subtilním výrazem.
Chci vědět více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]