Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Systémy
na třídění odpadu
Třídění odpadu
v kancelářích
Třídění odpadu je snadné a má smysl, a to i v kancelářích. Věděli jste třeba, že některé koše mohou již dnes fungovat v rámci Internetu věcí (IoT)? Takový model je pak nejen zajímavým, ale i chytrým interiérovým doplňkem. Prozkoumejte portfolia značek Made Design a Cascando a přesvědčete se sami.
Zell
Minimalistický design a variabilní uspořádání nabízející vše, co potřebujete, v kompaktním balení. Ideální společník do moderní kanceláře, který navíc díky senzorům automaticky oznámí, kdy je plný.
Chci vědět více
Baden
Ztělesnění všeho, co chcete od odpadkového koše. Baden nabízí vysokou kapacitu i snadný přístup skrz velké víko, to vše v elegantním a robustním těle.
Chci vědět více
Berna
Elegantní, jednoduchý a funkční – model Berna zkrátka vypadá dobře v jakémkoliv interiéru. Nabízíme ho ve 3 velikostech a 6 barvách, pro zájemce navíc rovnou s piktogramy.
Chci vědět více
A mnoho dalšího…
Made Design toho ale nabízí mnohem víc.
Třeba malý koš, který si můžete připevnit k pracovnímu stolu, nebo modely určené do exteriéru. Ostatně, podívejte se sami.
Prohlédnout si všechny produkty
Square
Ostré hrany a rovné linie, takový je koš na papír Square. Standardně je k dispozici ve třech velikostech a dvou barvách, vyzkoušejte si v konfigurátoru, jak bude vypadat.
Chci vědět více
Flow
Šedou nebo bílou barvu? A jakou velikost? Flow se vyznačuje kovovým tělem se zaoblenými rohy a hodí se zejména na papír. Vhodný doplněk do kanceláře, co říkáte?
Chci vědět více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]