Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Nové realizace 2018
NOVÉ REALIZACE
Ačkoliv rok 2018 ještě zdaleka neskončil, máme za sebou již celou řadu povedených kancelářských interiérů. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější, podívejte se.
DIMENSION DATA
Naše nejnovější reference. V interiéru pro technologickou společnost jsou produkty od značek Herman Miller, BuzziSpace či ENEA.
Prohlédnout na webu
GLOBÁLNÍ E-COMMERCE #1
Kanceláře pro více jak 1250 lidí? I takové umíme. Vzhledem k požadavkům na variabilitu zde navíc využijeme nábytek z celé šíře našeho portfolia.
Prohlédnout na webu
BUSINESS LEASE
Židle Mirra, Setu či Lottus, soft seating od Sancalu nebo akustické řešení od BuzziSpace – takový je ve zkratce nový interiér pro českou pobočku firmy Business Lease.
Prohlédnout na webu
Livesport
Stavíte-li vlastní dům, chcete používat ty nejlepší produkty. To samé platí i v případě administrativní budovy, proto jsme rádi, že si Livesport vybral za dodavatele kancelářského vybavení právě nás.
Prohlédnout na webu
… A DALŠÍ
Chcete vidět i další naše reference z letošního roku? Podívejte se na web.
Další reference

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]