Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Herman Miller Cosm
Revoluce
jménem Cosm
Na český trh přichází zbrusu nová generace kancelářských židlí Herman Miller. Sedmiletý vývoj slibuje vskutku revoluční zážitek ze sezení. Seznamte se, Cosm.
Létající koberec
Bez vizí by nebyla inovace, bez konceptu zase skvělý výrobek. Berlínští designéři proto již od samého počátku pracovali s ideou židle, kterou pod sebou téměř nevnímáte. Ostatně, jak by se Vám líbilo pracovat na létajícím koberci?
Chci vědět více
Pohybujte se
Moderní pracovní židle musí umět reagovat na Vaše tělo, zkrátka být komfortní a ergonomická. Chcete se zaklonit? Žádný problém, Cosm se plně automaticky přizpůsobí Vašim potřebám bez nutnosti nastavování.
Mám o Cosm zájem

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]