Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Framery
2Q
Zdvojnásobte svou efektivitu s novinkou od Framery! 2Q totiž nabízí dvakrát více místa než budka Q, a to při stejně skvělém odhlučnění.
Hurá na poradu
Čeká váš tým důležitá porada? V 2Q může nerušeně diskutovat až 6 lidí, budka je ale vhodná také pro soukromé schůzky.
Chci vědět více
A to ticho…
Nenchávejte se rušit při práci! Výborná zvuková izolace zajišťuje uvnitř naprosté soukromí, příjemné atmosféře napomáhá také nastavitelné proudění vzduchu.
Další fotky
Vzhled dle libosti
2Q doplňuje stávající designovou linii a sjednocuje tak celou rodinu produktů Framery. Samozřejmostí zůstává i možnost konfigurace – každý zákazník si může navolit jím požadovaný vzhled.
Konfigurátor

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]