Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Sancal
Mousse
Dejte si dezert s názvem Mousse! Sancal uvedl novou řadu sedacího nábytku inspirovanou lehkým zákuskem z čokoládové pěny, který je potěchou pro všechny smysly.
Nadýchaný design
Designér Rafa García přišel s receptem stvořeným pro ty nejnáročnější chutě. Výsledek má podobu minimalistických, „nadýchaných“ polštářů, které jsou parafrází vzduchových bublin, tak charakteristických pro mousse.
Ochutnejte více
Vítejte v džungli
Mousse na sebe dokáže strhnout velkou pozornost, a to zaslouženě. Je totiž jednou z nejvýraznějších součástí kolekce Jungla, hýřící živými barvami i tvary.
Podívat se na video
Modularita
Sestavte si sofa přesně podle sebe! Mousse nabízí hned několik různých modulů a samozřejmě i barev, kreativitě se tady meze určitě nekladou.
Prohlédnout si další varianty

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]