Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Herman Miller COSM
Cosm
Revoluce v oblasti kancelářského sezení má jméno Cosm. Herman Miller představil na milánském veletrhu židli, která změní Váš pohled na moderní pracoviště.
Ergonomie
Cosm se okamžitě přizpůsobí celkovému držení Vašeho těla. Můžete si sednout doslova kamkoliv, a to bez ohledu na to, kterou židli si vyberete – židle byla vyvinuta tak, aby fungovala vyváženě a konzistentně pro každého.
Zjistěte více
Design
Pod elegantními křivkami jsou podepsáni designéři ze Studia 7.5 a jejich návrh naplňuje slova Alberta Einsteina: „Všechno by mělo být tak jednoduché, jak je to možné, ale o nic jednodušší.“ Minimalistický vzhled tomuto přístupu naprosto odpovídá.
Více fotografií
Dostupnost
Židle bude k dispozici od podzimu 2018, čekání si však můžete zkrátit tímto videem. Židle Cosm je „létající koberec“.
Mám zájem o Cosm

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]