Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
BuzziSpace
Nové produkty
Značka BuzziSpace se na letošním frankfurtském veletrhu Light+Building předvedla v tom nejlepším světle, když představila řadu novinek. Pojďte se na ně společně s námi podívat.
BuzziZepp LED
Dlouhlé, štíhlé, elegantní panely, vysoká zvuková pohltivost a volitelná barevnost – BuzziZapp může být skutečně efektivním i výrazným interiérovým solitérem. Celkové atmosféře klidu a bezpečí napomáhá také přiměřené osvětlení LED diodami. Design: Alain Gilles.
Zjistěte více
BuzziProp LED
BuzziProp se může pyšnit aerodynamickým tvarem inspirovaným leteckými vrtulemi, čímž dosahuje vynikající úrovně při pohlcování zvuku. Záměrně minimalistická podoba má za cíl nepoutat zbytečnou pozornost a tím nerušit při práci. Design: BuzziSpace Studio.
Zjistěte více
BuzziPleat LED
Až sochařsky tvarované akustické svítidlo, vznášející se v prostoru, které obklopuje ticho a světlo – to je BuzziPleat LED. Atraktivní vzhled ukrývá výkonný světelný zdroj s nastavitelnou intenzitou osvětlení. Design: 13&9 Design.
Zjistěte více
BuzziHat
Rozlučte se s hlučným pracovním prostředím, přivítejte BuzziHat! Má unikátní kloboukový vzhled, kombinující čalounění a kovovou obruč, nabízí množství barevných variant a můžete ho mít i v několika velikostech. Design: Alain Gilles.
Zjistěte více
BuzziJet
BuzziJet se vyznačuje širokým válcovitým profilem, který v interiéru i přes svou velikost působí vzdušně a lehce. Majestátní rozměry pomáhají mírnit hluk a navozují pocity klidu, vše doplňuje měkké, příjemné světlo. Design: BuzziSpace Studio.
Zjistěte více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]