Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Nové realizace 2017
NOVÉ REALIZACE
I v druhé polovině loňského roku jsme dokončili řadu zajímavých projektů. Pojďte si je prohlédnout.
SHOWROOM CRE8
Velkou radost máme z realizace vlastního showroomu v Praze. Použity byly všechny značky ze zastupovaného portfolia.
Prohlédnout na webu
SCS SOFTWARE
Interiér, který posbíral hned několik ocenění. Najdete zde nábytek od společností Herman Miller, ENEA, BuzziSpace či Viccarbe.
Prohlédnout na webu
NOVARTIS
Kanceláře pro českou pobočku farmaceutického giganta jsou vybavené mixem těch nejlepších produktů v našem portfoliu.
Prohlédnout na webu
REDHAT BRNO
Čtyři sta pracovních míst vybavených nábytkem značky Naughtone, Herman Miller či Sancal – to vše pro IT firmu sídlící v moravské metropoli.
Prohlédnout na webu
MICROSOFT
Pro skvělé pracovní prostředí je nutnost mít propracované akustické řešení. Třeba takové, jaké mají v interiérech českého Microsoftu.
Prohlédnout na webu
… A DALŠÍ
Zajímají vás všechny naše reference? Prohlédněte si je na našich stránkách.
Další reference

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]