Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Kancelářské soutěže
Letošní rok pro nás začal velmi úspěšně. V soutěžích Zasedačka roku 2017 a Kancelář roku 2017, které mají za cíl najít nejlepší české kanceláře, jsme posbírali hned 7 prvních míst z 19 možných.
SAP Praha
Pražské kanceláře společnosti SAP hrají první ligu. Důkazy? Absolutní vítězství v Zasedačce roku a 1. místo v dílčí kategorii Kanceláře roku.
Více o této realizaci
SCS Software
Dvojnásobné vítězství v soutěži Zasedačka roku! Interiér získal první místo v hlasování publika i v kategorii Zdravá kancelář.
Prohlédnout na webu
Mainstream Technologies
Kategorie Chytrá spolupráce v rámci ocenění Zasedačka roku přinesla prvenství pro pankrácké kanceláře Mainstream Technologies.
Podívat se na další reference
RedHat Brno
Velmi vydařené kancelářské realizace najdeme i v Brně – interiéry firmy RedHat byly zvoleny jako nejlepší v kategorii IT kanceláře roku.
Více o této realizaci
SAP Concur
Kvalitní, inovativní a neotřelé pracovní prostředí, to je zasloužené první místo pro SAP Concur v kategorii Kancelář roku 21. století.
Další referenční interiéry

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]