Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Viccarbe
Otáčejte se
Ikonické židle Viccarbe – Aleta, Klip a Maarten – v nových variantách, tentokrát jako otočné stoličky. Vyberte si svého favorita a pohodlně se usaďte k barovému pultu či pracovnímu stolu.
Giro & Bamba
Exkluzivní kolekce Viccarte se rozšiřuje o dva elegantní stolky Giro a Bamba. Za návrhem stojí brazilský designér Pedro Paulo-Venzon.
Prohlédnout celou kolekci Viccarte
Textilie budoucnosti
Mikiya Kobayashi, Aquaclean a Viccarbe představili na tokijské výstavě výsledek nové spolupráce! Tou je inovativní textilie, která vám umožní vyčistit skvrny pouze pomocí vody. Těšíme se, až tuto novinku zařadíme do naší nabídky.
Zjistěte více
Aleta mezi nejlepšími
Časopis Interior Design Magazine zařadil kolekci Aleta mezi finalisty soutěže Best of Year Awards 2017, a to v kategorii sedacího nábytku. Takovou židli je zkrátka radost nabízet.
Více informací o kolekci

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]