Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
BuzziSpace
Akustická stínidla
Správně vyřešená akustika i osvětlení hrají klíčovou roli při vytváření příjemného pracovního prostředí. Akustická stínidla od značky BuzziSpace nabízejí obojí, a navíc vypadají skutečně dobře.
BuzziBell
BuzziBell se vyznačuje harmonickou křivkou zvonovitého tvaru, jež vynikne v téměř jakémkoliv interiéru. Design: Chris Hardy.
Zjistěte více
BuzziChandelier
Romantické osvětlení v modernizované podobě – to je BuzziChandelier. Design: Sas Adriaenssens.
Detail produktu
BuzziClipse
Jemné osvětlení a vysoká pohltivost hluku, čtvercová nebo obdélníková varianta. Design: BuzziSpace Studio.
Více informací
BuzziMoon
BuzziMoon nabízí to nejlepší z obou světů – akustiky i osvětlení – v podobě elegantního prstence. Design: BuzziSpace Studio.
Zjistěte více
BuzziLight
Plstěné pásy upevněné do subtilní ocelové konstrukce. Růžová či šedá barva. Fenomén BuzziLight. Design: Sas Adriaenssens.
Více informací
BuzziLight Alhambra
Laserově vyřezávaný vzor vytváří podmanivou hru světla a stínů. Součást oceňované kolekce BuzziFalls. Design: Sas Adriaenssens.
Detail produktu
BuzziLight Mono
Ikonický tvar stínidla BuzziLight + pouze jedna barva = Mono. Také patří do kolekce BuzziFalls. Design: Sas Adriaenssens.
BuzziLight Mono
BuzziLight Royal
Vyřezáváný vzor s královskými motivy. Stejně jako další stínidla BuzziLight patří do kolekce BuzziFalls. Design: Sas Adriaenssens.
Detail produktu
BuzziShade
Maximální míra akustického soukromí, rozsáhlé možnosti individuálních úprav a výrazný solitér, to je BuzziShade. Design: Stal Collectief.
Více informací

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]