Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
BuzziSpace
Akustická řešení BuzziSpace
Značka BuzziSpace do kancelářského prostředí vnáší akustickou pohodu, krásné tvary a kvalitní materiály. Představujeme několik novinek, které byste si neměli nechat ujít.
BuzziWrap FrontDesk
Když potřebujete soukromí u pracovního stolu a zlepšit akustiku, nabízí BuzziWrap paravan správné řešení. V celé škále barev a elegantním tvaru dává interiéru novou kvalitu. Design: studio BuzziSpace.
Zjistěte více
Buzzi Hat
Veselý kolobouček, který má ale skvělé akustické vlastnosti a zároveň svítí. Eliminuje hluk v pracovním prostředím a kombinuje čalounění a kovovou obruč. Samozřejmě v celé řadě barevných variant a několika velikostech. Design: Alain Gilles.
Zjistěte více
BuzziPleat LED
Dekorativní akustické svítidlo v prostoru nepřehlédnete: to je BuzziPleat LED. Atraktivní vzhled ukrývá výkonný světelný zdroj s nastavitelnou intenzitou osvětlení. Design: 13&9 Design.
Zjistěte více
BuzziZepp
Lineární akustiské LED svítidlo s elegatní tvarovou křivkou skvělě odhluční prostor ve větších jednacích místnostech. Vyrábí se v celé škále barevných provedení. Design: Alain Gilles.
Zjistěte více
BuzziJet
BuzziJet se vyznačuje širokým válcovitým profilem, který v interiéru i přes svou velikost působí vzdušně a lehce. Majestátní rozměry pomáhají mírnit hluk a navozují pocity klidu, vše doplňuje měkké, příjemné světlo. Design: BuzziSpace Studio.
Zjistěte více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]