Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
11/prosinec 2013
Sancal slaví 40. výročí
Španělská nábytkářská značka Sancal slaví 40. výročí a můžeme potvrdit, že oslavy tohoto důležitého milníku v historii firmy začaly ve velkém stylu. Sancal ji pojal jako velkou party barev a pod heslem:
Up with colour! Down with monotony! vybarvil svou fabriku. Nemaloval tak úplně sám, k projektu přizval tři mladé a talentované umělce. Ti vytvořili velkoplošné malby přímo tam, kde se nábytek už po čtyřicet let vyrábí. Mezi šicími stroji a výrobními linkami. Podívejte se na videa, jak vše vzniklo.

Ode on craftmanship by Agostino Iacurci
Sancal’s 40 faces by Zosen
Once upon a time a circus… by Ricardo Cavolo

Kolekce Copla by Sancal
Nábytek Sancal vyniká pestrým designem, a proto i my se připojujeme k oslavě barev představením kolekce Copla, kterou pro Sancal navrhl designér Rafa García. Design sofa a křesla Copla vzdává hold starým 'café theatre', místům v kavárnách nebo kabaretech, kde jste se na takové měkké a buclaté sedačce usadili a vychutnávali si představení.

Copla je modulární sofa, které je tvořeno velkými polštáři, připevněnými na subtilní dřevěné podnoži. Má ležérní vzhled a poskytuje velký komfort jak ve veřejných tak v privátních prostorách.

Kolekci Copla tvoří 3 křesla, 12 sofa a 9 různých modulů, které lze libovolně kombinovat.

Snímatelné potahy jsou dostupné v různých barevných provedeních, stejně tak si můžete zvolit barvu podnože.

Prohlédněte si další fotky a celou kolekci Copla na našem webu.
Přidejte si cre8 na Facebooku
Přidejte si nás na Facebooku Stačí dát jen LIKE! Pokud se vám líbí, co děláme, pošlete odkaz svým přátelům a kolegům. Díky za sdílení!

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]