Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
10/listopad 2013
Glasdon - specialisté na recyklaci
Britská společnost Glasdon se již přes padesát let specializuje na konstrukci, výrobu a dodávku široké škály sortimentu městského mobiliáře. Ten mimo jiné zahrnuje i variabilní systémy na recyklaci kancelářského odpadu. Ty dnes využívá velké spektrum zákazníků z oblasti průmyslu, zdravotnictví, obchodu, administrativy či školství po celém světě.

Řada Nexus®
Naprostou špičkou mezi systémy na třídění odpadu jsou koše z řady Nexus®. Jsou flexibilní, stylové, moderní a výrazně zvyšují úroveň kancelářského prostředí. Koše Nexus® se vyrábějí se v různých objemech: 2.5 l, 30 l, 50 l, 100 l, 130 l, 140 l. Tuto řadu doplňují koše Eco Nexus® o objemu 60 a 85 l.

Nexus® 2.5 je malá stolní recyklační jednotka, do které lze vhazovat například použité baterie nebo drobný kancelářský odpad.

Nexus® 30 jsou kompaktní cestou k flexibilní recyklaci. V prostoru mohou stát v řadě vedle sebe, lze je snadno vyprázdnit, dají označit přehlednou info grafikou. Koše o tomto objemu pojmou například 35 plechovek i 6 kilo papíru.

Nexus® 50 je větší recyklační jednotka. Má snímatelnou celou přední část, takže lze bez problému vyprázdnit i vyčistit. Barevná víka i info grafika napomáhají k efektivnímu sběru odpadu.

Nexus® 100 poskytuje excelentní flexibilitu pro recyklaci. Třídící zónu lze ve vaší kanceláři vytvořit sestavením jednotek do řady vedle sebe i za sebe. Snímatelná přední část koše je vybavena kolečky, takže lze s plnou nádobou těžšího odpadu popojet k centrálnímu kontejneru, aniž byste museli zvedat těžký pytel. Jednotka na recyklaci papíru je navíc vybavena zámkem pro zabezpečení obsahu koše.

Nexus® 130 je velký robustní koš s uzamykatelným víkem. S touto kapacitou je i varianta Nexus® 130 Trio, jehož nádoba je uvnitř rozdělena za tři různé zóny. Díky tomuto systému je Trio prostorově úsporný.

Nexus® 140 je navržen do prostorů, které vyžadují velkokapacitní nádoby na recyklaci. Je moderní a stylový, čili velmi žádaný. Vyniká jasnými barvami, info grafikou a lze jej libovolně umisťovat v prostoru.

Eko Nexus® jsou ekonomické jednotky o objemu 60 nebo 85 l. Vyžadují minimální prostor. Jsou vybaveny kolečky a lze je proto v prostoru přemisťovat.

Barevná provedení a info grafika
Každý koš z řady Nexus® může být originální kombinací barev a grafiky, která označuje druh třídění. Lze kombinovat polepy, informační tabulky, ikony či popis. Záleží jen na vašem stylu.

Koše z řady Nexus® a další systémy na recyklaci odpadu najdete i fotogalerií na našem webu.

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]