Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
10/červen 2017
classic design
HERMAN MILLER
George Nelson - slavný designér a art director značky Herman Miller pracoval s těmi nejlepšími designéry. Klasická kolekce je nyní v prodeji i u nás. Nechte se okouzlit nadčasovou dokonalostí.
Křeslo Sled
Elegantní křesílko s kovovou podnoží od designéra Warda Benetta se vyrábí už od roku 1966.
Prohlédnout na webu
Lampy Bubble
Kolekce lamp a lustrů, která v šedesátých letech nechyběla v žádné americké domácnosti, se dočkala modernizované re-edice. Navrhl sám George Nelson.
Prohlédnout na webu
AGL stoly
Skupinu stolů AGL navrhl designér Leon Ransmeier - charakterizuje je minimum použitého materiálu a tvarová úspornost. Díky různým velikostem a materiálovým provedením je AGL vhodný do jakéhokoliv prostředí.
Prohlédnout na webu
Striad
Inspirace lyžařskou obuví, skořepina kombinovaná s čalouněním... to je křeslo i sofa od návrhářů Markuse Jehse a Jürgena Lauba.
Prohlédnout na webu
Polygon
Nízký stolek ve dvou velikostech, černé a bílé barvě navrhlo Studio 7.5. Čistá geometrie podnože najde uplatnění v kancelářském i soukromém interiéru.
Prohlédnout na webu
Baví vás klasika?
Klasické kousky z Herman Miller Collection nabízíme nyní i u nás. Chcete se o nich dozvědět více, nebo jimi obohatit svůj interiér? Kontaktujte nás.
Kontakt do cre8

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]