Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
09/říjen 2013
Židle Mirra od Herman Miller
Úžasné spojení zdánlivě neslučitelných pojmů: více podpory a méně materiálu. Vysoký výkon a atraktivní cena. Méně nastavení a lepší flexibilita. To je židle Mirra od značky Herman Miller.

Mirra je technologicky vyspělá židle s inovativním spojením aktivního a pasivního nastavení. Díky Triflex – polymerové opěrce zad, prodyšnému sedáku a harmonickému náklonu se židle Mirra pohybuje přirozeně. Zrcadlí pohyby vašeho těla. Mirra byla vytvořena, aby splnila pět důležitých kritérií: oporu, komfort, variabilitu, životnost a životní prostředí.

Opora - Mirra má zádový opěrák tvarovaný tak, že kopíruje bederní zakřivení zad a pomáhá napravovat jejich ohýbání. Tato opora je navíc podpořena opěrkou PostureFit, která je umístěna tak, aby podporovala pánev a zabraňovala jejímu vytáčení vzad.

Komfort - komfortu při sezení můžeme dosáhnout dvěma způsoby: rozložením tlaku a kontrolou zahřívání těla. Díky síťovinovému materiálu židle je tlak vašeho těla na židli minimální a zároveň udržuje teplotu vašeho těla v rovnováze s teplotou okolního prostředí.

Variabilita - Mirra je vysoce stavitelná židle, která vyhovuje 95 % uživatelům. Je pružná, ohebná a individuálně reaguje na velikost a mikropohyby sedícího.

Odolnost - díky odolným materiálům má židle Mirra 12letou záruku. Ta pokrývá její 24 hodinové každodenní použití.

Životní prostředí - konstrukce Mirra je revoluční, vysoce technologická, moderní a elegantní. Mirra je zároveň „zelenou“ židlí. Je vyrobena z 33% z již recyklovaného materiálu a 97% židle je materiálu, který se dá dále recyklovat. V konstrukci nemá žádné PVC, čalounění neobsahuje žádnou pěnu. Pokud židle doslouží, je kompletně recyklovatelná.

Podívejte se také na produktové video k židli Mirra na našem webu a dozvíte se, jak lze Mirru snadno nastavit.

Certifikace
Mirra splňuje všechny parametry protokolu Cradle to Cradle Design a je certifikována licencí GREENGUARD, která napomáhá k zisku certifikace LEED. Židle Mirra také získala ocenění FIRA Ergonomics Excellence Award, kterou uděluje FIRA International Ltd., přední evropská organizace specializující se na výzkum v oblasti nábytkářského průmyslu.

Studio 7.5

Židli Mirra navrhl tým designérů z berlínského Studia 7.5. Roland Zwick, Claudia Plikat, Burkhard Schmitz a Carola Zwick navrhují pro značku Herman Miller déle jak deset let. Sami se označují za ‚vnuky Eamesových‘. Stejně jako Charles a Ray jsou průkopníky, kteří sledují interakci zaměstnanců a jejich pracovního prostředí a snaží se svými návrhy toto vzájemné působení neustále zlepšovat.

Studio 7.5 nyní prožívá obrovskou ztrátu. Svět předčasně opustila Claudia Pilkat (1964–2013), která byla vůdčí osobností studia a stála právě u zrodu židle Mirra.


Nejlepší na trhu
Židle Mirra je nejlepší ergonomická židle na trhu, přidejte se do rodiny spokojených uživatelů: Apple, Barclay, eBay, Ernst & Young, ExxonMobil, Facebook, Google, Honeywell, HP, Oracle, Parker Hannifin, Sanofi, Skanska, Skype.

Mirru a další produkty Herman Miller naleznete na našem webu.
Přidejte si cre8 na Facebooku
Přidejte si nás na Facebooku a vyhrajte skvělé ceny. Od 1. listopadu 2013 zde nastartujeme pravidelné soutěže o ergonomické pomůcky. Znáte nějaký lepší způsob, jak rychle a snadno vylepšit své pracovní prostředí? Stačí dát jen LIKE! Pokud se vám líbí, co děláme, pošlete odkaz svým přátelům a kolegům. Díky za sdílení!

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]