Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
09/červen 2017
NOVÉ REALIZACE
Máme za sebou pět měsíců intenzivní práce... a zajímavé realizace kancelářských interiérů. Pojďte si je prohlédnout.
PFIZER
V pražském Paláci Anděl jsme dodali 120 pracovních míst: nábytek Herman Miller - stoly Sense, židle Mirra, Setu, Keyn a Enea Lottus, Sancal Copla a nábytek na míru.
Prohlédnout na webu
CEMEX PRAHA
Kanceláře společnosti CEMEX v budově H-Gate na pražském Smíchově jsme vybavili sezením Mirra, Keyn a Setu stool od značky HermanMiller, osvětlením BuzziShade a Muuto Light, nábytkem BuzziCube, akustickými prvky BuzziFall, modulárním systémem Storage DotBox, židlemi Lottus wood od španělské Eney a produkty od firmy Cascando.
Prohlédnout na webu
ROCKWELL AUTOMATION
Kanceláře společnosti Rockwell Automation v budově Art v Holešovicích jsme vybavili sezením Mirra a Setu a pracovními stoly Sense od značky HermanMiller, židlemi Lottus a produkty od firmy Sancal a BuzziSpace.
Prohlédnout na webu
MONETA MONEY BANK
Do interiérů Moneta Money Bank v Praze jsme dodali barové stoličky Enea Lottus Wood a velké množství akustických budek značky Framery.
Prohlédnout na webu
RODINNÝ DŮM ZDIBY
Občas realizujeme i rezidenční projekty: například do rodinného důmu ve Zdibech jsme dodávali nábytek na míru a také interiérové vybavení - židle Sancal Midori, sezení Sax a osvětlení Artemide.
Prohlédnout na webu
... A DALŠÍ
Zajímají vás všechny naše reference? Prohlédněte si je na našem webu.
Další reference

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]