Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
08/květen 2017
Ergonomické rameno Ollin k monitoru
Letošní ocenění Red Dot Award 2017 ukazuje, jak průkopnický přístup k designu a inovacím má značka Colebrook Bosson Saunders.
Unikátní technické řešení
Unikátní technické řešení, které skrývá rameno Ollinu, umožňuje přesně a bezpečně ukotvit monitor až do váhy 9 kg. Na trhu není srovnatelný produkt.
Více na webu CBS
Kabelový management
Efektivní a jednoduchá správa kabelů pomáhá vyhnout se nepořádku. Rameno se může přizpůsobit různým typům monitorů.
Zjistit více
Ollin po celém světě
Rameno Ollin, které letos získalo Red Dot Award, využívají firmy po celém světě: BMW, Yahoo, London Heathrow Airport nebo banka HSBC.
Prohlédnout projekty ve světě
Vyzkoušejte v kanceláři
Rádi vám rameno Ollin představíme osobně. Chcete více informací nebo ho rovnou vyzkoušet? Napište, nebo zavolejte nám.
Kontaktujte nás

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]