Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
06/Léto 2013
TRAY - ideální společník pro home office

Všichni, kteří pracují v klidu a pohodlí svého domova k tomu potřebují i prostor, byť by to měl být jen malý koutek k občasnému úřadování. Stolek TRAY s úložným prostorem a odděleným příslušenství se skvěle hodí nejen pro domácí pracovnu. Je ideální pro zvýšení produktivity v pracovním prostředí i pro chvíle volna a reflexe. TRAY je harmonie linií, kvality materiálů a provedení.

Pro značku ArchitectViewProducts by Imasoto jej navrhl španělský designer Pedro Feduchi.

Podívejte na produkty značky AVP by Imasoto na našem webu.


Separujte s Nexusem

Pokud se na vašem pracovišti v tomto letním počasí hromadí PET lahve od balené vody, může váš problém vyřešit systém nádob na separovaný odpad Nexus od britského výrobce Glasdon. Systémy Nexus® 100 a Nexus® 50 jsou ideálním řešení pro recyklaci na pracovišti. Nexus vyniká variabilitou, snadnou manupulací a navigace ke třídění je na koších usnadněna jednoduchou infografikou.

Koše Nexus najdete také na našem webu. Prohlédněte si všechny produkty Glasdon.Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]