Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
06/duben 2017
Salone del Mobile 2017
Dnes 4. dubna začíná největší evropský veletrh designu - Salone del Mobile. Zveme vás do showroomu Herman Miller na Corso Giuseppe Garibaldi v Miláně.
Novinka: Atlas Office Landscape
Herman Miller v Miláně představí novou nábytkovou řadu výškově stavitelných stolů sit-stand od designéra Tima Wallaceho.
Tim pro HermanMiller už dříve navrhl úspěšnou stolovou řadu Abak Environment.
Prohlédnout kolekci Atlas
Revoluční stolová řada
Atlas Office Landscape je revoluční stolová řada, která kromě výškové stavitelnosti nabízí i variabilní řešení pro spolupráci v elegantním designu. Bezrámovou konstrukci a široké možnosti půdorysných řešení doplňuje inovativní řešení kabelového vedení a elektrifikace stolu.
Atlas Office Landscape kolekce nabízí nový pohled na pracovní místa, jednací stoly, kolaborativní uspořádání, ale i úložný nábytek.
Více na webu
Chromatography
Kromě nové kolekce Atlas během Salone del Mobile uvidíte v milánském showroomu Herman Miller i instalaci "Chromatography" od dvojice Scholten & Baijings.
Prohlédnout video
Otevírací doba
Během veletrhu je v showroomu Hermann Miller na Corso Giuseppe Garibaldi otevřeno od 9.00 hod.
Nenechte si ujít večerní akce v showroomu, v sobotu až do 22.00 hodin.
Detailní otevírací doba
Kudy do showroomu
Herman Miller Showroom Milan
Corso Garibaldi Giuseppe, 70
Tel. +39 02 6553 1711
Mapy Google

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]