Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
04/říjen 2014
Ergonomická ramena Flo
Ergonomická ramena Flo od Colebrook Bosson Saunders ze skupiny HermanMiller jsou světovými leadery na trhu držáků a ramen monitorů především díky patentované technologii, která poskytuje uživatelům rychlé, intuitivní ovládání s minimální námahou a maximální přesností.

Klíčové vlastnosti
- Mnohokrát oceňovaný design a funkčnost ramen Flo
- Snadný a dynamický pohyb monitorů díky technologii Flo Spring
- Integrovaný systém pro vedení kabelů
- Unikátní design hlavy poskytuje bezkonkurenční úroveň flexibility
- Šetrnost k životnímu prostředí

Podívejte se jak snadno lze rameno Flo instalovat ke stolové desce instalovat ke stolové desce a jak jej libovolně nastavovat.

Rodina Flo
Flo - rameno pro 1 monitor, notebook nebo tablet; nosnost do 9 kg
Flo Dual – rameno pro 1-2 monitory, 1 monitor a 1 notebook nebo
1 notebook a 1 tablet; nosnost do 9 kg na každém rameni
Flo Plus Single - rameno pro 1 těžký monitor nebo zařízení all-in-one; nosnost do 18 kg zařízení
Flo Plus Dual - rameno pro 2 širokoúhlé monitory umístěné buď na šířku nebo na výšku; nosnost do 18 kg

Certifikace
Základní rameno Flo je držitelem certifikátu Cradle pro CradleCM Silver. Všechna ostatní ramena z rodiny Flo byla certifikována licencí GREENGUARD, která napomáhá k zisku certifikace LEED.

Přijďte si Flo vyzkoušet do našeho showroomu.
Přidejte si cre8 na Facebooku
Přidejte si nás na Facebooku Stačí dát jen LIKE! Pokud se vám líbí, co děláme, pošlete odkaz svým přátelům a kolegům. Díky za sdílení!

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]