Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
03/Léto 2013
Ergonomický Tutor od CBS

Ergonomický Tutor je řada bezplatných online výukových programů pro firmy i jednotlivce. Program vyvinuli v Colebrook Bosson Saunders (CBS) s jasným cílem zlepšit pracovní zázemí a ergonomii uživatelům, kteří denně pracují s tradičními formami IT, jako jsou počítače, notebooky, tablety. Po jednoduché online registraci a provedení osmi tutoriálů se naučíte praktické techniky potřebné k ergonomickému zlepšení svého pracoviště. Pod svým uživatelským jménem a heslem se můžete přihlásit a kdykoliv pokračovat v plnění tutoriálů. Jakmile dosáhnete všech modulů, Ergonomický Tutor vám poradí, jak správně nastavit vaši pracovní stanici.


Tutor najdete na webu CBS www.colebrookbossonsaunders.com


Prohlédněte si produkty CBS také na našem webu www.cre8.cz


Nová rodina Lottus Wood od Eney

Firma Enea Design uvedla na milánském veletrhu Salone del Mobile 2013 novou řadu své bestsellerové kolekce Lottus - Lottus Wood od designérského studia Lievore Altherr Molina. Židle a barové stoličky Lottus, které tvoří polypropylenové nebo čalouněné sedáky a kovové nohy, jsou nyní doplněny také o dřevěnou podnož. Stolek Lottus wood celou rodinu Lottus Wood ideálně doplňuje. Program Lottus Wood se skvěle hodí pro kontrakty, hotely, restaurace i domácnosti.


Kolekci Lottus Wood najdete na našem webu www.cre8.czTato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]