Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
02/únor 2017
Video guide 2017
Představujeme čtyři užitečná videa, která byste na začátku roku 2017 neměli minout. Všechna najdete na našem webu v sekci Videa.
Aeron Remastered
Událostí letošní sezóny - a vlastně i dekády - je uvedení nové verze kultovní židle Aeron. Přinášíme první video o Aeron Remastered... Objednávat můžete již nyní.
Prohlédnout video
Living Office koncept
Living Office je koncept, který s kancelářským prostorem pracuje na základě potřeb jeho uživatelů. Vytváříme prostředí, kde je práce radostí.
Navštivte pražské kanceláře Manpower Group.
Video o Manpower Group
Public Office Landscape
Vytvořili jsme nábytkovou řadu, která umožňuje lidem vykonávat různé druhy činností. Je možné si sednout a nerušeně pracovat, vést jednání ve dvou nebo hromadnou diskusi.
Shlédněte video
cre8 filozofie
Představujeme náš přístup k práci, důležitost ergonomie a zdravého prostředí pro práci... zabýváme se do hloubky pracovním prostorem. A nejsou to jen nějaké řeči!
Náš profil

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]