Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
02/únor 2015
Locale: Vítejte v sousedství
Další z řady nových produktů podporujícíh koncept Living Office společnosti HermanMiller je kancelářský systém Locale, za jehož designem stojí Sam Hecht a Kim Colin. Vítejte v sousedství!
Open space pod kontrolou
Systém Local je navržen tak, aby napomáhal spravovat a efektivně využívat kancelářský open space. Jednotlivé prvky systému Locale povzbuzují pracovníky, aby svobodně a intuitivně přecházeli od individuální soustředěné práce ke skupinové, a to ať už u své pracovní činnosti sedí či stojí.
Zakotven v prostoru
Lineární, horizontální a nízká pracovní základna je jádrem každé čtvrti Locale. Napajení stolů a další mechanismy jsou zabudovány přímo v konstrukci, která budí mimořádně elegantní a estetický dojem. Systém také poskytuje celou škálu vertikálních doplňků, skříní, kontejnerů a je mimořádně modulární.
Shromážděte se!
Oblé, výškově stavitelné plochy Locale přímo vybízejí k otevřenosti a interakci. Každému uživateli vycházejí maximálně vstříc. Minimalistická stolová podnož podporuje ničím nerušený přechod mezi individuální a skupinovou práci, díky kterému se mohou lidé rychle shromažďovat a lehce rozptylovat. Mobilní prvky systému, které čítají včetně tabule, paravány a stojany, poskytují pracovníkům flexibilitu pracovat u stolu i se prezentovat v rámci týmu. V posledních desetiletích se produktivita lidí v kancelářích zvyšuje tím, kdy je jim umožněno pracovat společně. Proto mnoho úspěšných světových společností klade v tomto ohledu důraz na zlepšení pracovního prostředí.

Zkuste to i vy ve stylu Living Office...
Snídaně s designem HermanMiller
Rádi bychom Vás pozvali na Snídani s designem HermanMiller, na které podrobně představíme koncept Living Office.
Setkání se uskuteční v úterý 24. 2. 2015 v Bistru No. 19, Karolíny Světlé 19, Praha 1 od 9.30 do 11.00 hodin.

Více informací v pozvánce, předchozí potvrzení účasti nutné. Těšíme se na Vás.
Přidejte si cre8 na Facebooku
Přidejte si nás na Facebooku Stačí dát jen LIKE! Pokud se vám líbí, co děláme, pošlete odkaz svým přátelům a kolegům. Díky za sdílení!

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]