Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
02/říjen 2014
Představujeme nový web LivingOffice.cz
Living Office je atraktivní a přirozené pracovní prostředí, které přináší lepší propojení zaměstnanců, větší kreativitu i výkonnost a ve svém důsledku užitek pro všechny.
Nejen o něm, ale především o jeho principech je nový web www.livingoffice.cz, který jsme pro vás právě teď spustili kompletně v českém jazyce.
Práce se změnila. Většina kanceláří ne.
Moderní kanceláře by měly být přitažlivé, měly by umožňovat uplatnění a rozvoj těch schopností a dovedností, které představují hnací sílu inovace a výkonu a které uvedou strategii dané společnosti v život. Díky optimalizované škále možných uspořádání poskytuje Living Office zaměstnancům něco, co nelze najít nikde jinde: duševní propojení s prací a kolegy, platformu pro vyšší výkonnost i efektivitu a přirozenější osobní prožitek součinnosti a tvoření.
Living Office je zkrátka kancelář, která pracuje lépe - i vy můžete!

Podívejte se, jak živoucí kancelář vítězí nad skomírající!
Studie HermanMiller
Nový web o kancelářích, jejich zařizování a nejnovějších trendech www.livingoffice.cz doplňuje šest studií, které jsou volně ke stažení. Najdete v nich důležité informace o módech kancelářské práce, o tom jak zvýšit pracovní výkon vašich stávajících prostor nebo jak kancelářský prostoru správně uspořádat. Přečtěte si je!.
Nové produkty HermanMiller
Do produktů HermanMiller jsme na našem webu zařadili novinky, které představují základní principy konceptu Living Office. Seznamte se s nimi: Public Office Landscape, Full Twist Guest Chair, Envelope Chair, Wireframe Sofa Group, Tuxedo Lounge Seating, Scissor Chair, Sled Chair a Locale.
Přidejte si cre8 na Facebooku
Přidejte si nás na Facebooku Stačí dát jen LIKE! Pokud se vám líbí, co děláme, pošlete odkaz svým přátelům a kolegům. Díky za sdílení!

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]