Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
02/prosinec 2016
Filmoví hrdinové Herman Miller
"Milujeme vánoční pohodu a filmy. Tady je naše filmové menu pro nastávající dny. V hlavních rolích: ikonické produkty Herman Miller!"
Lucy
Scarlett Johansson je Lucy. Vždycky se zamiluje do toho největšího ksindla v okolí a jsou z toho trable. Ale na židli Embody jí to sluší, co?
Scarlett na Embody chair
Dr. House
Zachraňovat pacienty je jeho životním posláním. Nekonvenční Dr. House sedává na Aeron Chair. Jak jinak, že?
Jsem Dr. House. Co Vám je?
Seriál Silicon Valley
Na čem jiném sedí ajťáci v seriálu Silicon Valley, než je Sayl Chair od designéra Yvese Behara?
Chci taky Sayl
Teorie velkého třesku
Leonard a Sheldon rozumí úplně všemu, od nepřekonatelné gravitace černých děr až po spletitou strukturu atomů. Teorie velkého třesku může začít... na Aeron Chair!
Big. Bang....Aeron!
A další hrdinové...
Produkty Herman Miller se objevují ve stovkách filmů a seriálů. Prozkoumejte je, a pak nám napište.
Mohou být i ve Vašem filmu kanceláři!
Tyhle židle prostě chci

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]