Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
květen 2015
V minulém čísle našeho newsletteru jsme se zaměřili na to, co za novinky přinesl veletrh Salone del Mobile 2015 do portfolia značky Sancal. Design koktejl novinek protřepeme i nyní, kdy vás seznámíme se novými produkty značek HermanMiller, BuzziSpace, Viccarbe a Enea. Vítejte.
HermanMiller rozšířil Lounge seating
HermanMiller doplnil svou kolekci o tři nové řady lounge sezení, v rámci nichž nabízí celkem 23 nových produktů. Řadami jsou Anchor, Jetty a Balance.
Anchor znamená v překladu kotva. Motiv z loděnice dal sofa a křeslu nejen jméno, ale byl také inspirací při jejich tvarování. Propracovaná, široká, masivní dřevěná základna, na které kotví elegantní čalouněný sedák. Anchor sezení může být součástí pracovny, salonku i obývacího pokoje. Jetty nabízí řadu elegantních židlí, křesel a pohovek, které umožňují vytvoření nebo oživení vašeho pracovního prostředí. Charakteristickými prvky sezení Jetty jsou krásné dřevěné a ocelové podnože které lze kombinovat s látkovým čalouněním polstrování v široké škále barev. Kompaktní a robustní, ale s elegantními rozměry a nízkým těžištěm. Všechny tyto charakteristiky lavic a stoliček Balance spolu jdou v dokonalé rovnováze. S jejich pomocí vytvoříte flexibilní a neustále se měnící prostředí.
BuzziSpace uvedl kaktus a koblihu
Novinkami v portfoliu BuzziSpace jsou akustické interiérové prvky BuzziCactus, BuzziDonut nebo BuzziFalls.
BuzziCactus je dle našeho názoru dosud nejzábavnější stojací paraván. S tímto akustickým sympaťákem snadno získáte v prostoru soukromí a jeho bodce můžete využít i jako nástěnku. Stejně jako živý kaktus i ten od BuzziSpace miluje světlo a pozornost, umístěte jej proto v interiéru někam 'na oči'. Tradiční americký koblih připomíná svým vzhledem další novinka – BuzziDonut. Závěsný kruh s dírou, kterou může procházet osvětlení, skvěle zlepšuje akustiku, svým designem a pestrými barvami navíc dokáže místnost skvěle rozzářit. Chcete-li rozdělit prostor a vytvořit nějaké soukromí, jsou právě akustické závěsné paravány BuzziFalls to pravé. Jsou vyrobeny z materiálu BuzziFelt a pyšní se různými tvary a vzory jako je například padající listí. Hravé řešení pro regulaci zvuku a vytváření menších zákoutí ve velkých prostorech. Další novinky představují v BuzziSpace vzornících nové barvy (BuzziLight) a tvary (BuzziLand). Více na našem webu.
Klip, Serra a další novinky Viccarbe
Španělská značka Viccarbe na Salone doplnila u některých produktů další možnosti provedení, látky a barvy. Představila ale také novou čalouněnou židli Season, křeslo Ace wood, stoly Serra a Trestle. Naším favoritem je jednoznačně židle a barovka Klip.
Lottus lounge & ottoman od Enea Design
Rodina Lottus od Eney má další přírůstek. Je jím velkorysé sezení Lottus lounge s otomanem. Skvělá volba pro odpočinkovou zónu ve společných prostorách nebo kancelářích, čekárnách a hotelových halách.

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]