Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
02/srpen 2016
Když potřebujete soukromí
"Uprostřed pracovního týmu. V kanceláři plné komunikace. Framery přináší klid a soustředění."
Framery O
Framery O je ideální pro důležité hovory, videokonference... Vytváří soukromý prostor, kde se soustředíte na náročné úkoly.
Vstupte do této budky
Framery Q
NOVINKA V SORTIMENTU: Mezi čtyřma očima... Framery Q zajistí komfort a prostor pro diskrétní setkání dvou lidí. Diskutujte a brainstormujte stranou ostatních.
Vstupte do Framery Q
Krásný solitér do open space
Není budka jako budka... Framery je designová odpověď na potřeby soukromí. Funkční, praktický a přitom vysoce estetický solitér do open space kanceláří.
Framery - produktová stránka
Perfektní design a cit pro detail
Framery pohání vášeň pro design a perfektní detaily. Oba produkty jsou solitéry, které pozvedají kvalitu kancelářského prostředí na zcela novou úroveň.
Prozkoumejte detaily na webu
SAP: Navštivte české kanceláře
Nedávno dokončené interiéry firmy SAP v Praze si můžete prohlédnout na videu a v článku na iDNES.cz
Přehrát video o SAPu
Chcete více informací?
Rádi vám osobně představíme produkty Framery. Nebo potřebujete podklady pro váš projekt? Napište nám!
Jan Bastař & Michal Havrda, cre8
Kontaktujte nás

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]