Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
Představujeme převratnou inovační službu na českém trhu – senzor na měření obsazenosti kanceláří O-fice.

Pomocí aplikace O-fice, která umožňuje přesně zmapovat, kvantifikovat a efektivně řídit kancelářské pracovní prostředí, je možné v reálném čase sledovat všechny nainstalované senzory najednou. Ať už ve firmě, nebo mimo ni. Společnosti tak nyní získají možnost dovědět se, na které židli často dochází k pohybu, kde je naopak dlouhodobě klid, kolik lidí se vystřídá ve stále obsazených zasedacích místnostech, případně jak se liší využití v průběhu roku. To jim může pomoci přehodnotit efektivní využití kancelářských prostor. Dosud se vytíženost většinou zajišťovala s pomocí studentů, což přinášelo nemalou chybovost. Podobná služba zatím ve světě neexistuje.

Jak to funguje? Senzory s bluetooth zaregistrují pohyb, aplikace O-fice sesbírá data a přenese je na výkonnou periferii (iPad), ve které dojde k jejich následnému vyhodnocení. Do aplikace lze nahrát například půdorys kanceláře, spojit jednotlivé objekty se senzory, apod. Vše je rychlé, intuitivní. Výsledkem využití tvrdých dat z měření jsou kompaktnější prostory a tím levnější provoz kancelářských prostor. Velice dobře navazuje například na nejnovější koncept Living Office, který pracuje s deseti základními módy práce.

Více na nové microsite www.cre8.cz/ofice a ve videu.
Ke službě O-fice si také můžete stáhnout press kit zde.
Službu O-fice představuje:

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]