Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
02/duben 2016
Vaše pracoviště se značkou Made Design Barcelona
Made Design Barcelona je nová značka v portfoliu cre8, která nabízí celou řadu doplňků a potřeb nejen pro kanceláře, ale i pro veřejné prostory a domácnosti. Made Design vznikla v roce 2010 a je součástí španělské skupiny Planning Sisplamo, která se na vývoj toho segmentu specializuje více jak 45 let.

Systémy na třídění odpadu, ramínka a věšáky, tabule, řečnické pulty jsou jen částí nabídky Made Design. Ta se dnes prodává ve více jak 20 zemích, nově díky nám i v České a Slovenské republice.
Made for recycling
Mezi bestsellery značky patří recyklační systémy: Made Design nabízí jak malá řešení pro domácí kanceláře, jako je například koš Lugano, tak velké systémy na třídění odpadu pro kanceláře a veřejné prostory, jako jsou produkty Berna či Basilea, a také kontraktová řešení, kterým je systém Zell.
Made to hang on
Také ve své kanceláři opakovaně řešíte, kam a na co pověsit kabát svůj nebo vašich klientů? Kolikrát jste již úkolovali svou office managerku, aby pro vás sehnala nějaké krásné a designové ramínko či věšák? Právě Made Design takové kousky nabízí, podívejte se třeba na závěsná ramínka Yokohama nebo věšáky Milano a Torino.
Made for meetings & conferences
I tabule, flipcharty nebo dokonce řečnický pult najdete v portfoliu Made Design. Určitě vás zaujme flipchart na kolečkách Osaka a nástěnná tabule Nara.
Made for contract
Naším nejoblíbenějším produktem z této kategorie je jednoznačně policový systém / knihovna Albury. Vy se ale třeba vzhlédnete v regálu Brisbane nebo v barevném Riu. V této sekci naleznete kromě polic a knihoven i řadu dalších užitečných doplňků - organizéry, navigační tabulky, vybavení do kuřáckých zón či dekorativní panely na stěnu, které představuje produkt Bamboo.
Made for plants
Součástí rodiny Made Design, a zárověň dalším často vyhledávaným doplňkem, jsou velkokapacitní květináče. Made Design jich nabízí hned několik: Nyon II, Zell II - květináč, který lez kombinovat s lavicí a recyklačním systémem Zell, anebo Kyoto.

Další skvělé doplňky této značky najdete na našem webu.
Přidejte si cre8 na Facebooku
Přidejte si nás na Facebooku Stačí dát jen LIKE! Pokud se vám líbí, co děláme, pošlete odkaz svým přátelům a kolegům. Díky za sdílení!

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]