Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
02/červenec 2016
Slunečné léto plné barev
Vítejte uprostřed slunečného léta!
Vybrali jsme pro Vás letní barevná řešení od oblíbené značky Buzzispace. Inspirujte se našimi tipy, anebo si prohlédněte kompletní sortiment na webu www.cre8.cz.
Buzzispace svými produkty znovu a znovu ukazuje, že akustika, estetika a kreativita mohou jít ruku v ruce. A v kancelářích tak můžeme vytvářet úžasné pracovní prostředí.
Souhlasíte?
Čtyři zajímavé detaily
Vybrali jsme čtyři produkty z široké nabídky Buzzispace, které ukazují jak celkové řešení, tak precizně provedené detaily a kreativitu návrhářů této značky.
1. New BuzziBlinds - Pattern Straight Lines 1
2. BuzziPouf
3. BuzziNordic
4. BuzziVirgule
Barvy & barvy & barvy
K létu patří barvy a v Buzzispace jsou na ně specialisté. Startujeme, jedeme, vyjíždíme... Poskládejte si vlastní mozaiku produktů a řešení pro váš kancelářský interiér.
Napadlo by Vás, že v kancelářském interiéru může být například obří kaktus nebo svítící zvon BuzziBell... až třeba po různé profilované panely BuzziTile? Vítejte v barevném světě Buzzispace!
Projeďte kreativní katalog
Nastartovali jsme Vaši kreativitu? Projeďte si nejnovější katalog produktů Buzzispace (pdf). A dalších 1 623 fotografií najdete i na našem webu. Prostě web cre8.cz je startovní dráha pro kreativitu ve Vašem interiéru. A kdybyste si nevěděli rady, napište nám.
Facebook cre8: denní dávka inspirace
Každý pracovní den (pokud nezaspíme, což se nestává) pro Vás na Facebooku vybereme zajímavý interiér, materiál, video, produkt...
Přidejte se k nám, bude Vás to bavit.

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]