Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
02/červen 2016
Aktuální novinky od Buzzispace
Právě skončil největší americký veletrh designu NeoCon a my vám přinášíme přehled toho nejzajímavějšího: dnes novinky od značky Buzzispace. Kompletní sortiment najdete také na našem webu www.cre8.cz. To nejnovější jsme vybrali právě do tohoto newsletteru: jde o zajímavá akustická řešení a další vychytávky pro Vaši kancelář (a nejen tam). Užijte si čtení (a léto)!
Místo pro příjemnou práci
Pro mnoho lidí je kancelář místo, kde tráví většinu svého času. To je důvod, proč by mělo být místem, kde se cítíte pohodlně, šťastně a zdravě. Chcete zde dobře dělat svou práci, ale zároveň mít dostatek soukromí. BuzziBalance a BuzziJungle jsou dva nové produkty, které podporují jak pohyb, tak sociální interakci v kancelářských prostorách. A pak samozřejmě nesmíme zapomenout na ústřední "džungli": prolézačku na sezení, práci i neformální setkání.
1. BuzziJungle (design: Jonas Van Put)
2. BuzziBalance Board (design: 13&9 design)
3. BuzziBalance (design: 13&9 design)
Ticho není luxus
Od začátku značku BuzziSpace poháněla především akustika a její řešení v kancelářích. Ať už při vývoji nebo úplně na začátku úvah o tom, co v interiéru má, nebo nemá být. Dobře akusticky vyladěná místnost s perfektním akustickým prostředím je klíčovým faktorem při práci... A to na celém světě. Studie* ukazují, že v dobře koncipovaném prostředí zaměstnanci pracují až o 38% efektivněji při výkonu jednoduchých úkolů a až o 27% u těch složitějších. Pro BuzziSpace je akustika víc než jen pouhé slovo. Je to způsob péče o pracovníky, kterým přispíváme k příjemnému pracovnímu prostředí. Jde mimo jiné o to daný prostor sladit s doporučenou dobou dozvuku a zlepšit tak srozumitelnost hovoru.
Tady jsou naše nová akustická řešení:
1. BuzziTile Triangle (design: Sas Adriaenssens)
2. BuzziTotem (design: BuzziSpace Studio)
3. BuzziFall Pebbles (design: BuzziSpace Studio)
4. BuzziBlinds (design: Alain Gilles)
5. BuzziPouf (design: BuzziSpace Studio)

Akustika & světlo
Pevně věříme, že osvětlení a akustika jsou životně důležité v pracovním prostředí, protože mají pozitivní vliv na celkovou pohodu. Lepší osvětlení pracoviště (jak přirozeným denním světlem, tak umělým) redukuje o cca 15% absenci na pracovišti. Rozsviťte svůj interiér s novinkami BuzziSpace, které nejen svítí, ale i snižují vnější hlučnost na minimum díky zvukové izolační plsti.
1. BuzziBell (design: Chris Hardy)
2.
BuzziMoon (design: BuzziSpace Studio)
3.
BuzziClipse (design: BuzziSpace Studio)
Nový katalog 2016-2017
Chcete si všechny novinky, ale i další proudkty BuzziSpace v klidu prolistovat v katalogu? Tady je ke stažení (pdf). Anebo prosurfujte náš web: najdete tam nejen tuto značku, ale i další produkty a řešení pro Váš interiér.
To nejnovější od cre8 na Facebooku
Přidejte si nás na Facebooku.
Stačí dát jen LIKE! Pokud se vám líbí, co děláme, pošlete odkaz svým přátelům a kolegům. Díky za sdílení!

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]