Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
02/březen 2016
Sit-to-Stand stoly Herman Miller
Představujeme vám unikátní flexibilní řešení, která jsou navržena pro zlepšení funkčnosti současné kanceláře. Výškově stavitelné pracovní stoly Herman Miller.
Layout Studio Exchange
Layout Studio je systémový nábytek pro kanceláře navržený tak, abychom nemuseli přistoupit na jakýkoliv kompromis.
  • umí prakticky všechno
  • je revoluční, ale zároveň vznikl postupným vývojem
  • při jeho vývoji se vycházelo ze znalostí, které Herman Miller v oblasti nábytku má a vložil je do tohoto jediného produktu
Layout Studio Exchange se přizpůsobí jakémukoli použití, se kterým se na pracovišti můžeme v dnešní době setkat.
Jde o progresivní, flexibilní, výškově stavitelné řešení, které uživateli umožňuje měnit polohu podle povahy vykonávané práce.
Výzkumy Herman Miller hovoří o tom, že 70% spolupráce probíhá u stolu. Layout Studio Exchange byl navržen s cílem usnadnit volný pohyb myšlenek a sdílet znalosti mezi více jednotlivci.
Přizpůsobuje se lidem, kteří u něj pracují. U stolu můžete sedět bok po boku nebo stát vedle sebe.
Ratio
Pokud hledáte rovnováhu mezi sezením a stáním u pracovního stolu, je Ratio systém, který vám bude vyhovovat. Tento výškově stavitelný stůl umožňuje plynulý přechod mezi sezením a stáním. Uživatelé mohou měnit svou pozici kdykoliv během pracovního dne. Ratio je ve variantách single nebo back-to-back pracoviště v libovolném uspořádání. Je plně kompatibilní s ostatními stolovými systémy
Herman Miller.
Locale
Locale, vítejte v sousedství! Systém Locale je navržen tak, aby pomáhal spravovat a efektivně využívat otevřený kancelářský prostor.
Jednotlivé prvky vás povzbudí ke svobodné a intuitivní práci. Přecházejte od individuální soustředěné práce ke skupinové, a to jak ve stoje, tak v sedě.

Lineární, horizontální a nízká pracovní základna je jádrem každé 'čtvrti' Locale. Napájení stolů a další mechanismy jsou zabudovány přímo v elegantní konstrukci. Systém nabízí celou škálu vertikálních doplňků, skříní i kontejnerů a je mimořádně modulární.

Oblé, výškově stavitelné plochy Locale přímo vybízejí k otevřenosti a interakci. Každému uživateli vycházejí maximálně vstříc. Minimalistická stolová podnož podporuje ničím nerušený přechod mezi individuální a skupinovou prací, díky kterému se mohou lidé rychle shromažďovat a lehce rozptylovat. Mobilní prvky systému, mezi které patří tabule, paravány a stojany, poskytují lidem flexibilní zázemí pro práci u stolu individuálně i v týmu.

V posledních desetiletích se produktivita lidí v kancelářích zvyšuje: mají prostor pro lepší spolupráci mezi sebou. Proto mnoho úspěšných světových společností klade v tomto ohledu důraz na zlepšení pracovního prostředí.
Přidejte si cre8 na Facebooku
Přidejte si nás na Facebooku Stačí dát jen LIKE! Pokud se vám líbí, co děláme, pošlete odkaz svým přátelům a kolegům. Díky za sdílení!

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]