Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
01/říjen 2014
Zveme vás na ORGATEC 2014
Ve dnech 21. - 25. 10. 2014 se v Kolíně nad Rýnem uskuteční největší veletrh kancelářského nábytku v Evropě – ORGATEC 2014.
ORGATEC je jediný veletrh, kde se představí výrobci a prodejci kancelářského nábytku z celého světa. V roce 2014 jsou hlavním tématem výstavy flexibilní pracovní řešení ve spojitosti s environmentálním zaměřením.

Na kolínském veletrhu přestaví celou řadu novinek i naše značka BuzziSpace. A na co se můžete těšit?
Novinky BuzziSpace
BuzziPicNic je nový univerzální interiérový stůl, který může buď sloužit jako lavice, ke které zasednete k obědu, jako místo pro meetingy, jako občasné pracovní místo nebo jen jako workspot. Pokud byste potřebovali jeho pracovní plochu rozdělit na jednotlivá pracovní místa, lze to s pomocí nového paravánu BuzziDesk FlipFlop.

BuzziSkin Cuts nejsou zase tak úplně novinkou. Jedná se o známý produkt BuzziSkin, který v továrně BuzziSpace 'nasekali' do různých geometrických tvarů. Samolepící panely, jimiž si snadno vylepšíte akustické podmínky nejen v kanceláři, lze koupit v boxu, který obsahuje 12 kusů panelů stejné barvy.

Dalšími novinkami z dílny BuzziSpace jsou remaky kultovních židlí BA3 a Antelope, které navrhl designér Ernest Race v 50. letech. Stejně tak si BuzziSpace vypůjčil i design Raceova houpacího křesla Rocker. Celou kolekci Race navíc doplnil stolem BA3 s charakteristickou hliníkovou konstrukcí a dřevěnou stolou deskou.

Novinky v designu 50s uzavírá stolek s lehkou kovovou konstrukcí a dřevěnou kruhovou deskou Gazelle.
Přidejte si cre8 na Facebooku
Přidejte si nás na Facebooku Stačí dát jen LIKE! Pokud se vám líbí, co děláme, pošlete odkaz svým přátelům a kolegům. Díky za sdílení!

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]