Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
01/listopad 2016
Realizace 2016
"První pololetí roku 2016 bylo plné zajímavých realizací, které celý náš tým cre8 připravil. Tady jsou tři nejzajímavější. "
Kanceláře SAP
Pro společnost SAP realizujeme dodávku 2000 pracovních míst včetně akustického řešení, soft seatingu a dekorativních doplňků. Jedná se o největší projekt roku. Nejen náš, ale i na českém trhu.
Prohlédnout kanceláře SAP
Avast
Pro kanceláře společnosti Avast jsme dodávali mobiliář a akustická řešení BuzziSpace. Celková plocha: 14 500 m2.
Fotogalerie kanceláří Avast
Přepravní firma
Pražské kanceláře nadnárodní přepravní firmy jsme zařizovali produkty Herman Miller, ENEA a Sancal podle návrhu společnosti Tétris.
Prohlédnout realizaci
Proč vybrat cre8?
Naši práci charakterizuje důraz na akustiku, ergonomii a kvalitní realizaci kanceláří. Seznamte se s realizacemi cre8 i produkty světových značek.
Kontaktujte nás

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]