Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
01/listopad 2014
Moderní klasika
Nábytek se stává klasickým tehdy, prokáže-li stálost, vynikne-li originální osobností a jednoduchou krásou a splní-li inovativní funkce. Produkty z kolekce Classics od HermanMiller toho jsou živoucím důkazem. Důkazem, že dobré věci vydrží a že čas je irelevantní.

Velké korporace nikdy nenavrhovaly klasiku, ale jednotlivci jako Charles a Ray Eamesovi nebo George Nelson ano. A právě na vizi George Nelsona, vytvořit stálou a nadčasovou kolekci nábytku, která plně uspokojí požadavky pro moderní práci, jsou postaveny nové produkty značky HermanMiller, představující základní principy konceptu Living Office. Tady jsou...
Wireframe Sofa Group
Sofistikovaná, lehká a univerzální pohovka, jejíž moderní design přesně splňuje stále se vyvíjející potřeby prostoru a lidí, kteří v něm pracují a relaxují.
Tuxedo Sofa Group
Klasický moderní vzhled nízkého sezení Tuxedo Sofa Group dodá eleganci každému prostoru. Vysoký komfort posezení na sofa zajišťuje čalounění z dílny Bassam and Fellows.
Scissor Chair
Designér Ward Bennett narhl Scissor Chair v duchu lehátek, která byla kdysi populární na velkých zaoceánských parnících. Design křesla je kombinací jednoduchosti a luxusních materiálů, proto je vhodné jak do domu, tak do manažerských salonků.
Sled Chair
Základnu Sled Chair z kvalitní oceli doplňuje čalouněný nebo kožený sedák. Ideální sezení pro privátní i veřejná místa.
Full Twist Chair
Univerzální a pohodlná židle z masivního dřeva s čalouněným sedákem je výsledkem tradiční řemeslné výroby a špičkové technologie. Čistý design vhodný do kontraktů, soukromých kanceláří či konferenčních a obytných prostor.
Envelope Chair
Podobně jako ‚obálka‘ se křeslo Envelope ovine okolo sedícího. Nadčasový design přetrvává ve výrobě od roku 1966.
Noguchi Rudder Coffee Table
Obnovený design stolku, navržený Isamuem Noguchim v roce 1945, je sochařským dílem. Stojí na dvou ostrých chromovaných nohách a jedné dřevěné a svým tvarem připomíná lodní kormidlo. Elegantní a čisté linie.
I Beam Coffee and Side Table
Ideální konferenční stolek pro cokoliv chcete odložit – koktejl, knihu, kávu… Kombinace čirého skla, mramoru nebo žuly s černou hliníkovou podnoží. Nic nemůže být více moderní.
H Frame Coffee and Side Table
Jednoduché a rafinované, dvouúrovňové konferenční stolky H Frame Coffee Tables jsou charakteristickým dílem Warda Bennetta. Kombinace vysoce kvalitních i přírodní materiálů, elegance v jakémkoliv prostředí.
Goetz Sofa
Goetz je klasická pohovka s úchvatnou dýhovanou skořepinou a čalouněním. Má ostré a čisté linie a splňuje ergonomické zásady ve stylu HermanMiller.
Capelli Stool
Capelli stolička jsou dva identické kusy překližky, kterou jsou spojeny jako prsty bez použití jakéhokoliv spojovacího materiálu. Je to důmyslně stabilní a elegantní solitér, na kterém je příjemné sedět i se na něj dívat.
Kotatsu Table
Nízký konferenční stolek s prostornou deskou a odkládacími policemi pro všemožné předměty.
Přidejte si cre8 na Facebooku
Přidejte si nás na Facebooku Stačí dát jen LIKE! Pokud se vám líbí, co děláme, pošlete odkaz svým přátelům a kolegům. Díky za sdílení!

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]