Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
01/leden 2017
To byl rok 2016
Náš cre8 rok 2016 byl nabitý! Stihli jsme toho opravdu hooooodně. Pár čísel může ve skutečnosti znamenat velké příběhy. Ty naše za to stojí.
Číslo roku: 43 000 m2
Za loňský rok jsme zařídili celkem 43 000 m2 kancelářských ploch. To je v součtu několik velkých business center. Naše největší realizace byly interiéry pro SAP.
Prohlédněte si naše realizace
Dokončeno: 622 projektů
Nejsou to jen velké kancelářské plochy, ale i celá řada menších interiérů, několik rodinných domů a spousta domácích pracoven. Když jsme je sečetli, vyšlo nám 622. Vlastně každý den v průměru dva!
Každý den dva projekty?
Židle!... 5 650 celkem
Troufneme si tvrdit, že máme nejlepší pracovní židle na světovém trhu. Ergonomické, krásné, odolné... Jen loni na ně usedlo 5 650 nových majitelů. Pro vaši představu: to je průměrné menší město - třeba Telč.
Znáte všechny ty židle?
85 nových klientů
Nakonec ale to nejdůležitější v každé práci jsou lidé. Bez nich neuděláte nic. My jsme loni potkali 85 nových klientů, což je ve skutečnosti několik set nových tváří, názorů i přístupů k tvorbě prostředí. Děkujeme všem!
Potkejme se také

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]