Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
01/leden 2015
Public Office Landscape – příběh propojení
Z přesvědčení, že propojení většího počtu lidí u jednoho pracovního stolu vede k lepší spolupráci, komunikaci mezi nimi a vůbec k posunu společnosti dál, vytvořil švýcarský designér Yves Béhar unikátní, modulární, kancelářský systém Public Office Landscape – první systém, který dělá z práce zcela neformální záležitost.
Proplouvejte mezi činnostmi
V HermanMiller věří, že spolupráce už není výhradou jednacích místností nebo kulatých stolů – děje se všude. Vizuálně jednotný, přesto nekonečně variabilní systém Public byl navržen tak, aby poskytoval zázemí jak psacího stolu, tak aby vytvářel prostor pro setkávání, pro práci skupiny i jednotlivce nebo pro relax. Právě díky široké šále konfigurací, mohou u Public Office Landscape snadno vznikat plynulé přechody od spolupráce k soustředěné činnosti, interakci nebo spontánnímu rozhovoru. Mezi jednotlivými druhy práce můžete plout naprosto bez zábran.
Zářivý a pestrý
Jako ze stavebnice můžete s Public vytvořit prostor, kde budou lidé pracovat a sedět, jak a kde chtějí. Svým jedinečným designem barvami a materiály vyjadřuje kulturu dané společnosti a podporuje sounáležitost.
Sociální židle
Pojem sociální židle je základním pilířem systému Public. Přináší novou úroveň ergonomie a funkčnosti v kategorii soft seating tím, že vychází vstříc potřebám různorodého publika. Sociální židle vybízí k připojení. Její otevřený tvar podněcuje lidi, aby si přisedli a pracovali.
Udržitelný design
Univerzální moduly Public Office Landscape lze libovolně přestavovat s tím, jak vaše společnost roste, vyvíjí se, což eliminuje potřebu získat nový systém a likvidovat starý. Public je navržen tak, že využívá co nejméně materiálů, včetně 100 % recyklovatelných ocelových komponentů. Sedáky systému Public jsou z expandovaného polypropylenu, jsou lehké a vysoce recyklovatelné. Společně tyto prvky zajišťují systému Public certifikaci Forest Stewardship Council (FSC) a GREENGUARD Gold pro kvalitu vnitřního ovzduší.
Koncept Living Office
Living Office je atraktivní a přirozené pracovní prostředí, které přináší lepší propojení zaměstnanců, větší kreativitu i výkonnost a ve svém důsledku užitek pro všechny. Začněte ho budovat s námi.
Více na www.livingoffice.cz
Přidejte si cre8 na Facebooku
Přidejte si nás na Facebooku Stačí dát jen LIKE! Pokud se vám líbí, co děláme, pošlete odkaz svým přátelům a kolegům. Díky za sdílení!

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]