Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
01/leden 2014
Představujeme Layout Studio™
V dnešní době musí nábytek umět víc než jen naplnit základní potřeby. Musí vzbuzovat touhu. V Herman Miller to vědí, proto vyvinuli řešení Layout Studio.

Layout Studio je systémový nábytek pro kanceláře. Je navržen tak, abychom nemuseli přistoupit na jakýkoli kompromis - jak udržet systematičnost, možnost sdílet komponenty a využít systémovost i u velkých sestav nábytku - ale opravdu bez kompromisů.

Je to produkt, který umí všechno. Je revoluční, ale zároveň vznikl postupným vývojem. Při jeho vývoji vyšli v Herman Miller ze znalostí, které v oblasti nábytku má, a vložil je do tohoto jediného produktu. Layout Studio se přizpůsobí jakémukoli použití, se kterým se na pracovišti můžeme v dnešní době setkat.

Podívejte se na produktové video Layout Studio

Využití
Jednou z jeho největších předností je jeho univerzálnost. Můžete jím zařídit celý prostor. Jeho vzhled umožňuje architektům a designérům vytvořit nadčasové prostředí. Umí tolik věcí tolika různými způsoby – ať už chcete, aby byl výškově nastavitelný, přenosný, posuvný - to vše je možné. Nabízí možnost výběru a variabilitu, takže zákazník může přijít s jakýmkoli požadavkem.

Layout Studio je nádherný produkt. Má čisté svěží klasické linie a nevtíravý vzhled. Sdílené komponenty, systematičnost, jednoduché uspořádání. A to nám umožňuje jej bezproblémově umístit jej v jakémkoli prostředí, v jakékoli budově.

Rozsah tohoto produktu je neobyčejný. Jednička v oboru. Layout je jasným příkladem produktu, za nímž stojí vášeň.

Layout Suites
Koncem roku 2013 uvedl Herman Miller na trh řadu Layout Suites. Jedná se o ucelený program vyšších a nižších nástěnných úložných prostor, volně stojících kontejnerů a skříněk, které jsou perfektně adaptibilní právě se systémem Layout Studio.
Přidejte si cre8 na Facebooku
Přidejte si nás na Facebooku Stačí dát jen LIKE! Pokud se vám líbí, co děláme, pošlete odkaz svým přátelům a kolegům. Díky za sdílení!

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]