Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Z milánského veletrhu jsem přivezli mnoho novinek, a proto bychom naše májové newslettery rádi věnovali právě Salone del Mobile 2015 a tomu, co nového zde námi zastupované značky představily. Jako první chod našeho design menu jsme pro vás připravili kolekci Majestic španělské značky Sancal.

The Majestic Collection představuje novou rodinu nábytku, která svůj design a dekor nachází v minulosti, oživuje jej však novými materiály i formou. „Náš instinkt nám napověděl, že je nejvyšší čas, abychom odhalili naši sofistikovanou stránku tak, abychom jí zárověň zachovali důvtip a svěží design, který nás definuje, ” říkají o kolekci v Sancal.
Tonella
Sancal započal svou výrobu klasickými židlemi ve francouzském stylu. Čtyři desetiletí na to se švédští designéři ze studia Note k tomuto počátku vrátil, aby se inspirovali při redesignu křesla Tonella. Původní kus byl klasifikován jako židle k toaletnímu stolku. Nová Tonella je ale mnohem kompaktnější. Navzdory své zmenšené velikosti je nesmírně univerzální, pohodlná a robustní, takže může skvěle sloužit jako přídavné křeslo k vaší pohovce nebo jako solitér v hotelových pokojích, obchodech, šatnách či veřejných prostorách. Sancal sídlí ve městě Yecla, ve vinařské oblasti v jižním Španělsku, proto podobnost tohoto mini křesla s vinným sudem není čistě náhodná...
Mosaico
Mosaico je modulární systém sedáků a přídavných stolků, který pro Sancal navrhlo studio Yonoh. Mosaico je skládačka, se kterou vytvoříte nekonečné množství kompozic.
Vichy
Bistro stolek Vichy od francouzských návrhářů BrichetZiegler se přímo pyšní svým intarzovaným 'ubrusem', který je vytvořen skládáním a lepením dýh různých barev a struktur.
Tiptoe
Hvězdou kolekce Majestic je bezpochyb sofa Tiptoe od Rafa Garcíi. Její design je postaven na jednoduchosti, čistotě linií a funkčnosti. Štíhlá podnož jí dává jméno a díky nadýchaným polštářům je neodolatelně útulná.
Collar Mao
Collar Mao je variantou židle Collar od studia Skrivo. Designéři se nechali inspirovat tričky bez límce (španělsky Mao). Collar Mao je o něco lehčí než Collar, proto je ideální jako jídelní židle.
Nudo Basic
Jídelní stůl Nudo Basic je nejnovějším přírůstkem v rodině Nudo. Designér Juan Ibáñez zjednodušil design podnože s cílem umožnit u stolu snadné sezení. Vyrábí se ve čtyřech velikostech a nabízí širokou škálu povrchových úprav, takže, opravdu je z čeho vybírat.

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]