Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
01/březen 2015
ManpowerGroup průkopníkem konceptu Living Office
Do pražských kanceláří ManpowerGroup v administrativní budově Florentinum jsme zajišťovali kompletní dodávku interiéru, který je vystavěn na principech konceptu Living Office americké značky HermanMiller.

Realizace na ploše více než 1 100 m2 zahrnovala jak pracovní místa pro 60 lidí centrály společnosti, tak další jednací, konferenční a společenské prostory. Při této rozsáhlé zakázce jsme použili produkty většiny značek z našeho portfolia, především ale kancelářský nábytek HermanMiller, dále produkty značek BuzziSpace, Enea Design nebo Viccarbe. Dodávali jsme rovněž nábytek na míru, podlahové krytiny, akustické řešení, speciální osvětlení i nástěnnou řezanou grafiku.

Na realizaci jsme spolupracovali s architekty z architektonického studia S.H.S architekti, s Terezou Čudovou Ajmovou a Luborem Sladkým, jejichž úkolem bylo dodat interiéru barevný řád a “genia loci”.

Vzhledem k výjimečnosti této realizace je možné interiéry společnosti ManpowerGroup po předchozí dohodě individuálně navštívit a seznámit se s fungováním konceptu Living Office v praxi.
Domluvte si osobní prohlídku v novém prezentačním centru cre8.
První Living Office v našem regionu
Moderní kanceláře by měly být přitažlivé, měly by umožňovat uplatnění a rozvoj těch schopností a dovedností, které představují hnací sílu inovace a výkonu a které uvedou strategii dané společnosti v život. Přesně takto přemýšlel o vzhledu nového sídla společnosti ManpowerGroup její management.

„Na počátku jsme si nebyli schopni říci, co přesně hledáme, ale byli jsme si jistí tím, že se chceme posunout od jednotvárných zasedacích místností a standardizovaných pracovních míst k modernímu pracovnímu prostředí. Usilovali jsme o propojení jednotlivých týmů, podpoření komunikace a zároveň o vytvoření příjemného domácího prostředí pro práci, kde se lidé budou cítit dobře. Proto jsme se rozhodli vybudovat novou centrálu ManpowerGroup podle konceptu Living Office, který je v mnoha ohledech unikátní a slibujeme si od něj, že podpoří inovativní schopnosti, výkon a strategické cíle naší společnosti, “
říká Jaroslava Rezlerová, generální ředitelka ManpowerGoup.
Náš space plan
Projekt pražské centrály ManpowerGroup byl náročný nejen svým rozsahem, ale i důrazem na variabilitu prostoru. Návrh interiéru kanceláří ve stylu Living Office nabízí zaměstnancům mnoho možných rozvržení pracoviště, tzv. settings.

Každé z nich představuje takové prostorové řešení, které bere v potaz optimální uspořádání pracovních pomůcek, nábytkových prvků i celého okolního prostředí. Jeho cílem je co nejlépe podporovat činnosti jednotlivců i týmů způsobem, který zaměstnanci opravdu pocítí a ocení. Každé prostředí Living Office se skládá z optimálně zvolených možných uspořádání a pomáhá tak uvést strategii dané společnosti v život. Aby se to podařilo, uspořádání prostoru by mělo lidi aktivovat a podporovat možností výběru a posilováním společenských vazeb – podobně jako v pulzujícím velkoměstě. Space plan ve stylu Living Office vám umožní v průběhu dne měnit vaši pozici v rámci protoru a vykonávat tak práci na různích místech.

„Koncept Living Office respektuje skutečnost, že každý obor činnosti je jiný. Věříme, že prostor může fungovat jako mocný nástroj pro vyjádření specifické firemní kultury a rozvíjet její jedinečné ambice. Proto nejde o jednotné řešení pro všechny. Každý koncept Living Office je unikátní, založený na konkrétních cílech, povaze a činnostech svého osazenstva.“ Jan Bastař, partner / cre8

Přečtěte si také novou případovou studii k realizaci nebo si stáhněte kompletní press kit zde.

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]