Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
01/prosinec 2016
Hýbejte se u stolu
"Sit-to-stand je trend. Zdravý, aktuální... pro Vás. Nemusíte celý den jen sedět na židli. Zkombinujte kvalitní sezení s pohybem u stolu."
Vliv na zdraví
Část dne pracujte v sedě, část dnes stůjte... doporučují specialisté Herman Miller. Přečtěte si podrobnou studii o vlivu na vaše zdraví.
Víte, proč vstát od stolu?
Nový styl práce
Kombinace sezení, stání a pohybu u stolu prokazatelně zvyšuje efektivitu práce.
Prozkoumejte sit-to-stand řešení
#1 Locale
Designéři řady Locale vytvořili systém moderní kanceláře, který odráží nejnovější poznatky ergonomie a kombinuje různé módy práce.
Prohlédnout Locale
#2 Ratio
Najděte rovnováhu mezi sezením u vašeho stolu a prací vestoje.
Prozkoumat Ratio
#3 Layout Exchage
Na českém trhu nabízíme nejširší portfolio sit-to-stand produktů. V nekompromisní kvalitě značky Herman Miller.
Série Layout Exchage

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]