Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
01/únor 2016
Framery - telefonní budky pro otevřenou kancelář
Nová značka v portfoliu cre8!
Společnost Framery Acoustics, kterou založili Samu Hällfors a Vesa-Matti Marjamäki v roce 2010 ve finském městě Tampere, je výrobcem unikátního akustického řešení pro snížení hladiny hluku v otevřených kancelářích.
Jsou jimi interiérové telefonní budky Framery O.
Framery O Phone Booth
Framery budky jsou navrženy s cílem usnadnit každodenní život v open space kanceláři. Poskytují pohodlné zázemí a soukromí pro telefonování během pracovního dne.

Framery O je mobilní solitér s kompaktními rozměry (šířka 1000 mm X hloubka 1000 mm X výška 2210 mm) a atraktivním designem. Má dvě prosklené stěny, díky kterým jej lze umístit kdekoliv v otevřeném prostoru.

Těla a rámy telefonních budek Framery jsou k dispozici ve dvou základních barvách - bílé a černé-šedé. Dále potom ve čtyřech volitelných barvách - zelená, oranžová, tyrkysová a broušená ocel.
Vybavení kabiny
Kabina budky je vybavena pultem, na který si můžete odložit notebook, tablet, diář... nebo se o něj jednoduše opřít v případě, budete-li telefonovat ve stoje.
Posadit se k hovoru můžete na výškově stavitelnou čalouněnou stoličku nebo klasické Framery O sedadlo.
Veškeré čalounění sezení je dostupné v široké šále barev, stejně jako koberce, kterými lze interiér vybavit. Součástí příslušenství je také LED osvětlení a vnitřní ventilace.
Ocenění
Přestože je Framery mladá značka, sbírá na odborném poli jedno ocenění za druhým. Na veletrhu NeoCon 2015 udělili členové poroty, která se skládala z 50 nezávislých profesionálních designérů, produktových designérů a bytových architektů, telefonní budce Framery O cenu Best of NeoCon 2015 Gold Award, na IIDEXCanada 2015 pak získala titul Best In Show IIDEXCanada 2015 Innovation Awards v kategorii Akustické produkty.

Zajímá vás celá nabídka akustického nábytku cre8? Podívejte se na náš web a vedle značky Framery prolistujte také produkty BuzziSpace.

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]