Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
01/srpen 2016
Představujeme novou značku
"Britský design. Preciznost a dokonalé zpracování... naughtone."
Novinky v naší nabídce
Nová značka s širokými možnostmi využití v komerčních i rezidenčních projektech. A hlavně... skvělé produkty. Seznamte se s novinkami v portfoliu cre8!
Tady je galerie pro Vás
Always lounge
Rodina produktů Always je vhodná i pro zařízení komerčních interiérů: hotelů, kancelářských recepcí nebo lobby.
Zjistěte více na webu cre8
Aktuální trend: vysoká záda
Rodina sedacího nábytku Cloud uspokojí širokou řadu požadavků. Od recepcí, přes living office až třeba po hotelové lobby.
Prozkoumejte možnosti
Trace Large
Elegantní křivka stolů Trace kombinuje dřevo s kovem.
Trace Large - produktová stránka
Rodina Hush
Ať už potřebujete křeslo, sofa nebo jiné nízké sezení, rodina produktů Hush nabízí celou řadu potahových látek i rozměrových řešení.
Hush - produktová stránka
Katalog naughtone produktů
Na našem webu najdete o značce naughtone vše přehledně uspořádané: fotografie ke stažení, produktové brožury, CAD soubory... a spoustu dalšího.
Prozkoumat celý katalog

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]