Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
01/srpen 2015
Případová studie: Interiéry Amazon, Praha
Americký internetový obchod Amazon otevřel v pražských Dejvicích své nové korporátní centrum, které bude zaměstnávat přes 500 pracovníků. Ve spolupráci s HermanMiller jsme jeho interiér vybavili veškerým volným mobiliářem - pracovními stoly, židlemi, paravány, jednacími stoly, skříněmi a osobními skříňkami. Kromě toho jsme zajistili instalaci všech break-out zón.
Koncept kancelářského prostoru
Cílem internetového giganta bylo vytvořit v Praze místo, kde bude v budoucnu fungovat celkem pět oddělení. Nová korporátní kancelář tak poskytne zázemí zejména specialistům na lidské zdroje a IT technologie.

Dodávka mobiliáře korporátního sídla amerického Amazonu v dejvickém business centru BLOX probíhala prostřednictvím generálního dodavatele interiéru, společnosti New Store Europe (dnes RTC). Moderní design s industriálními prvky inspirovanými českým kubismem a atmosférou Prahy pak navrhlo londýnské studio Interior Architects.

Stejně jako tomu bylo při naší úspěšné realizaci nového sídla ManpowerGroup v pražském Florentinu (případovou studii si můžete stáhnout zde), jsme i zde využili svých zkušeností s konceptem Living Office. Perfektní znalost jeho principů jsme v interiéru Amazonu využili umístěním takzvaných flex rooms, které odpovídají uspořádání Cove. Jsou jimi menší kompaktní prostory pro čtyři osoby, které lidem umožňují se setkávat. Vytváří skvělé místo pro práci, podporují spolupráci mezi zaměstnanci a dávají vzniku nových nápadů.
Členění prostoru a mobiliář
Pražská kancelář Amazonu se skládá z 36 víceúčelových prostorů, relaxačních zón a kaváren, zasedacích a konferenčních místností, které jsou vybavené nejmodernějšími technologiemi.

Veškerá pracovní a jednací místa jsme vybavili nábytkem značky HermanMiller - stolovým systémem Sense, ergonomickými pracovními židlemi Celle a mobilními kontejnery Kumi. Jako další nábytek posloužil produkt GSS (Global System Storage), vysoce adaptabilní úložný systém.
Komentář cre8
„Projekt amerického internetového giganta se stal dalším milníkem v našem podnikání. To, že jsme měli možnost pracovat na jednom z aktuálně nejrozsáhlejších projektů v České republice, nám přineslo neocenitelné zkušenosti,“ říká Jan Bastař, jeden ze dvou partnerů společnosti cre8, která svou zakázku slavnostně předala v červnu 2015.

Přečtěte si kompletní
případovou studii k realizaci na našem webu.
Přidejte si cre8 na Facebooku
Přidejte si nás na Facebooku Stačí dát jen LIKE! Pokud se vám líbí, co děláme, pošlete odkaz svým přátelům a kolegům. Díky za sdílení!

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]