Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
01/leden 2016
PortalMill - nová továrna Herman Miller
Herman Miller otevřel koncem roku 2015 nejnovější výrobní zařízení ve Spojeném království. Nese název PortalMill a nachází se ve městě Melksham, v hrabství Wiltshire. Architektonického návrhu téměř
16.000 m2 výrobních, kancelářských a logistických prostor se zhostil uznávaný britský architekt Sir Nicholas Grimshaw. Projekt se tak stal již třetím dokončeným projektem mezi ateliérem Grimshaw a značkou Herman Miller.

Prohlédněte si PortalMill ve videu.
Historie
Továrna vznikla na území bývalé výcvikové základny Royal Air Force, která byla v Melksham vystavěna v roce 1945 a fungovala zde dalších 25 let. V době vrcholu 2. světové války na ní operovalo přibližně 10.000 lidí. Po uzavření základny v roce 1965 se místo rozdělilo. Část budov si převzaly místní podniky a vznikla průmyslová zóna, která se podobá té dnešní. Konkrétní místo továrny PortalMill sloužilo jako jedna z prvních celoročních běžeckých drah, kterou zde v roce 1983 vystavěla společnost Avon Rubber Company. Po ukončení využívání postupně chátrala do doby, kdy na toto místo přišel se svým plánem Herman Miller.
Budova PortalMill
Herman Miller vytváří inspirativní prostředí pro své zákazníky a klade si za cíl dělat to samé pro své zaměstnance. Centrála Village Green je výkladní skříní nábytku Herman Miller a místem, kde naplno žije koncept Living Office. PortalMill vybudovaný v roce 2015 je domovem UK produkce a logistiky pro celou Evropu, Střední východ a Afriku. Nová továrna vznikla v reakci na rychle se měnící potřeby podniku. Stala se místem, které na jedné půdě slučuje aktivity dvou zavedených základen Herman Miller - WoodMill a BlueBuilding.

PortalMill není jen výrobní halou a logistickým centrem. Poskytuje zázemí pro výzkum a vývoj, operace, i pro týmy, které řídí dodavatelské řetězce. Flexibilní kancelářské prostory pro 200 lidí jsou navrženy tak, aby odrážely různé pracovní styly příslušných týmů a podporovaly práci, kterou dělají. Spojení týmů pod jednou střechou umožňuje lepší komunikaci a spolupráci s cílem zajistit hladký průběh obchodu, což v konečném důsledku přináší prospěch i pro zákazníky Herman Miller.

Budova PortalMill má unikátní půdorys ve tvaru písmene L. Je navržena tak, aby maximalizovala objem prostoru, a zároveň toto uspořádání výrazně snižuje vzdálenost a čas potřebný k přesunu z jedné strany budovy do druhé. Herman Miller předpokládá, že nové zařízení umožní zaměstnancům zefektivnění procesů a lépe reagovat na potřeby klientů.

PortalMil využívá nejmodernější vybavení a výrobní procesy se řídí přísnými normami managementu jakosti ISO 9000 a Performance System. Svou existencí se připojí ke globální výrobní a montážní síťi Herman Miller ve Spojených státech, Indii, Číně, Brazílii a Mexiku.

Sir Nicholas Grimshaw při slavnostním otevření továrny prohlásil: „Herman Miller a já sdílíme jednotný přístup k designu a vystavěnému prostředí. Byla to radostná spolupráce.”

Stáhněte si kompletní booklet k nové továrně PortalMill zde.

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]