Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
01/květen 2016
Novinky ze Salone del Mobile 2016 - vol. I
Legendární značka Herman Miller představuje po pěti letech novinku – řadu židlí Keyn, která přináší responsivní komfort sezení. V Česku ji nabízíme právě my.
Řadu Keyn navrhlo londýnské designérské studio forpeople, které při návrhu vsadilo na vizuální kontinuitu spojenou s nebývalou všestranností. Pojďte s námi Keyn prozkoumat - stojí to za to!
Novinky Sancal
Sancal představil na Salone del Mobile kolekci nábytku Futura. Inspirací pro vznik Futura Collection je odkaz práce módních návrhářů, designérů a umělců z éry 60. let. Nedokončené skicy, návrhy či fotografie jmen jako jsou Rabanne, Aarnio nebo Niemeyer se v rukou předních designérů Sancalu přeměnily v sérii, kterou představuje pět zcela nových produktů, dvě rozšíření a několik doplňků.
TORTUGA by Nadadora
Tortuga je výsledkem spolupráce Sancal se studiem Nadadora. Tortuga je série lounge křesel, ve kterých se zastavil čas. Nabízí pohodlné místo pro čtení nebo k odpočinku.
TONELLA by Note
Petit Tonella - malé křeslo jako přírůstek k Tonella full-size křeslu a pohovce.
OBI by Rafa García
Sofa jako matrace. Dvorní designér Sancalu Rafa García se při jejím navrhování inspiroval tradičním prošíváním pásu ke kimonu, který se v japonštině nazývá 'obi'. Obi představuje rozsáhlou škálu různých modulů.
TIPTOE by Rafa García
Rafa García se podepsal i pod další novinkou, která tentokrát již nepatří do kolekce Futura, ale rozšiřuje bohatou nabídku sedacího nábytku značky Sancal. Sofa TipToe je jednoduše potěšení z relaxace. Její tvar je založen na jednoduchosti, funkčnosti a čistých liniích.
C1-C4 by Elena Castaño-López
C1-C4 jsou nové polštářky s motivy průkopníků abstraktního umění.
SILLA40 by Nadadora
Židle Silla40 nově také s kovovou podnoží nebo ve verzi s područkami.
VESPER by Sebastian Herkner
Vesper je sada bistro a coffee stolků od Sebastiana Herknera. Jejich design je inspirován velkými říčními kameny.
DÚPLEX by Mut
Kolekce konferenčních stolků Dúplex od designérů ze studia MUT odkazuje k architektuře Miese van der Rohe a Franka Lloyda Wrighta.
Přidejte si cre8 na Facebooku
Přidejte si nás na Facebooku Stačí dát jen LIKE! Pokud se vám líbí, co děláme, pošlete odkaz svým přátelům a kolegům. Díky za sdílení!

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]