Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
01/duben 2016
Nábytek PROOFF pro nové způsoby práce
Nizozemská značka PROOFF vyvíjí a vyrábí nábytek pro NWOW (New Ways of Working) - nové způsoby práce. Její portfolio se skládá z 10 inovativních kusů nábytku a prostorových řešení, které usnadňují komunikaci, spolupráci a práci v kancelářích, hubech, hotelích, jednacích místnostech, letištních halách... zkrátka všude tam, kde se lidé setkávají a pracují. PROOFF je nábytek, který chce "dostat to nejlepší" ze svých uživatelů. Hlavními charakteristikami produktů PROOFF jsou: optimální funkčnost, pohodlí, inteligence, inspirace a hravost.
Kolekce PROOFF
PROOFF se jako inovativní značka nábytku uvedla na trh v roce 2006 produktem #001 EarChair. Jedná se o křeslo, ve kterém můžete ve veřejném prostoru nerušeně vést osobní konverzaci, nebo uskutečnit telefonní hovor. Jeho integrovaná loketní opěrka je místem pro notebook, psaní poznámek nebo odložení hrnku s kávou. Díky široké nabídce barev potahových látek dodává EarChair každé místnosti osobitý charakter.
EarChair záhy doplnil produkt #002 WorkSofa. Modulární a flexibilní kus nábytku, který uživatelům umožňuje sedět, jak uznají za vhodné. Stylové puzzle nabízí mnoho konfigurací pro nekonečně druhů komunikace, které mohou nastat. Od neformální až po intimní, WorkSofa se osvědčila jako ideální místo pro veřejné schůzky, prezentace, brainstormingová setkání i práci ve skupině.
V roce 2010 představil PROOFF hned tři nové produkty:
#003 PhoneBox, malý stánek, akusticky dobře řešený prostor pro lidi, kteří potřebují telefonovat ve veřejném prostoru, #004 Niche, pohodlnou odhlučněnou pohovku s vysokými panely, hub pro soukromé schůzky, oázu klidu uprostřed hlučných společných prostor a nakonec #005 SitTable, systém stolových ploch a sedáků, jehož cílem je přizpůsobit se různým prostorovým situacím. SitTable je dokonalým příkladem toho, jak lze různé činnosti vykonávat u jednoho funkčního kusu nábytku.

Sedět rovně, vzhůru nohama, přesunout se, otočit se, pracovat, číst si, konzultovat nebo relaxovat. To vše můžete dělat u SitTable, podívejte se na video.

Šestým přírůstkem v rodině PROOFF je #006 SideSeat - ukázka toho, jak lze propojit práci a volný čas na jediném metru čtverečním. Židle, stůl a skříňka... to je SideSeat. Už jste někdy pozorovali lidi, kteří stojí a mluví k sobě navzájem? Jakmile mají možnost se o něco opřít,
opřou se: o římsu, o pult, o bar... Na základě toho vznikl #007 OffSize, sada tří celočalouněných opěrných solitérů. Elegantně využívají rohy místností a vymezují prostor zářivými barvami. Stoupněte si... to je pohyb kupředu a také hlavní filosofie produktu #008 StandTable. Pohodlné pracoviště pro jednoho, dva, tři, čtyři a více lidí, kteří se potkají, pracují, baví... ve stoje. StandTable podporuje flexibilitu uživatelů a zlepšuje výkonnost a zdraví. Vyrábí se ve třech výškách - 90 cm, 100 cm a 110 cm.
Jako dlouhý, pohodlný kabát vás #009 StandAlone ochrání před každodenním kancelářským shonem. Kryje vám záda, zatímco vy telefonujete, nebo se soustředíte na vyřizování e-mailů. StandAlone vám umožní na chvíli utéct do svého vlastního světa. Krása, která vás posune, která provokuje a interaguje. Právě to umí #010 BeTween - vaše krajina u pracovního místa nebo ve veřejném prostoru. BeTween připomíná svým tvarem strom, kmen vystupuje jako sedadlo s opěrkou, na kterou si můžete odložit svůj notebook, nebo se o ni opřít. PROOFF #010 BeTween se skládá ze tří částí, z nichž každá je čalouněná v jiné barvě textilie. Hravý paraván, stůl nebo lavice, židle, stolek nebo pouf pro hotelové haly, průchozí prostory, zdravotnická centra, vysoké školy i knihovny.

A co #011 a #012? Již brzy ve Vaší kanceláři...
Přidejte si cre8 na Facebooku
Přidejte si nás na Facebooku Stačí dát jen LIKE! Pokud se vám líbí, co děláme, pošlete odkaz svým přátelům a kolegům. Díky za sdílení!

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]